Навігація
Передзвоніть мені
+38(093) 772-92-91
+38(067) 447-75-55
kratas1@ukr.net
Пн.-Пт.: 09:00 - 19:00
Сб. - Вс.: Вихідний

ТОРГОВИЙ ДІМ "КРАТАС" - Виробник якісного одноразового медичного та хірургічного одягу та білизни

Ми товариство з обмеженою відповідальністю «ТОРГОВИЙ ДІМ «КРАТАС». Наша компанія є офіційним виробником якісного одноразового медичного та хірургічного одягу та білизни. Ми маємо високий асортимент товарів високої якості і запевняємо, що наші ціни вас приємно здивують.

Наша команда піклується про кожного клієнта, підходить з розумінням до будь яких потреб та вимог.

Ми - це команда професіоналів ! Тому, наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати продукцію згідно ваших побажань та потреб, нададуть повну інформацію та повідомлять вам всі існуючі акції та спеціальні пропозиції.

Також при виробництві одноразового медичного одягу та білизни ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «КРАТАС» використовує матеріали, що відповідають вимогам світових стандартів якості. Наша компанія готова забезпечити лікувальні заклади всім необхідним, тому ми надаємо вам повний комплекс послуг з постачання медичних товарів.

Співпраця з нами гарантує:

  • високу якість товарів;
  • низькі ціни;
  • обслуговування на вищому рівні;
  • замовлення та технічну підтримку 24\7;
  • консультацію спеціалістів;
  • швидку доставку.

(Доставку можна здійснити будь-яким зручним для вас способом, ми працюємо з усіма перевізниками: Нова Пошта, Делівері, Нічний Експрес, Інтайм). Також можна забрати свій товар самовивозом з нашого офісу. Наш товар пакується дуже ретельно, по спеціальній процедурі, під наглядом спеціалістів, які пройшли підготовку та були допущені до виробничого процесу. Тому про якість пакування — не слід хвилюватися, товар до вас доставлять у безперечному стані! Ми турбуємся про свою репутацію.

ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «КРАТАС» - це Європейський досвід та світова практика. Медицина не стоїть на місці та розробляє нові матеріали, які з кожним роком полегшують та рятують життя. Наша команда теж розвивається та слідкує за новими тенденціями у медичній галузі, з безлічі медичних матеріалів , які існують на світовому ринку ми обираємо тільки найкращі, які бездоганно застосовуються на практиці.

ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «КРАТАС» хоче зберегти та покращити ваше здоров’я, і тому пропонує вам великий асортимент товарів, який застосовується по всім медичним напрямкам. Наші спеціалісти та розробники тісно співпрацюють з професорами та докторами наук, які , в свою чергу, мають величезне значення для створення нашої продукції.

Цілий ряд тестів наших виробів - довів, що вони відповідають всім нормам та стандартам якості. Кожен день робочі зразки матеріалів проходять ретельну перевірку та схвалення наших технологічних фахівців, та тільки після цього з них починають робити вироби, які зазначені у нашому каталозі.

Виробничий процес ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «КРАТАС» проходить у відмінному санітарно-епідеміологічному стані, тобто , все стерильно. Працівники застосовують засоби індивідуального захисту , бактерицидні ультрафіолетові опромінювачі “UV-Blaze” (які встановлені в кожному робочому приміщенні, у потрібній кількості), антисептики тощо. Кожен з працівників відповідально відноситься до свого процесу і тому притримується всіх правил та вимог в дотримянні гігієни на робочому місці.

ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «КРАТАС» - це колектив , який постійно розвивається і рухається вперед до нових звершень та перемог! Наша головна мета в роботі- допомагати зберегти Ваше здоровʼя.

Зоровʼя людини заслуговує тільки на беззаперечну якість, і тому ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «КРАТАС » піклується про надання своїм клієнтам відмінної продукції.

Коли від наших товарів залежить життя та здоров’я людей — ми не маємо права економити на якості!

Показник нашої роботи — це велика кількість задоволених клієнтів, які для якісного забезпечення здоров’я обрали саме нашу продукцію.

Наша компанія пропонує вам великий асортимент товарних пропозицій згідно з каталогом.